Fogadóórák- oktatók, óraadók

Oktatók, óraadók elérhetősége, fogadóórák

A fogadóórák szorgalmi időszakban érvényesek, vizsgaidőszakban oktatóinkat e-mailes egyeztetés alapján lehet elérni


2021/2022. tanév II. félév

 

Oktatók:

Dr. Verebélyi Gabriella  verebelyi.gabriella@sze.hu

csütörtök 17:15-18:00

Dr. Zajdó Krisztina  zajdo.krisztina@sze.hu

csütörtök 14:45-15:30

Dr. Varga Szabolcs  varga.szabolcs@sze.hu

szerda 11:00-12:00

Andrássy Katalin  andrassy.katalin@sze.hu

hétfő 09:00-10:00

Csányi Csilla  csanyi.csilla@sze.hu

hétfő 17:00-18:00

Szabóné Pongrácz Petra  pongracz.petra@sze.hu

hétfő 13:00-14:00

Trembulyák Márta  trembulyak.marta@sze.hu

hétfő 12:00-14:00

Dr. habil Osrós Anna pHD - orsos.anna@sze.hu

hétfő 10:00-11:00

Dr. Csonka Veronika - csonka.veronika@sze.hu

Balogh Regina - balogh.regina@sze.hu

hétfő 11:00-12:00

 

 

 

 

A Gyógypedagógia Tanszék óraadói

Balogh Evelin - balogh.evelin@ga.sze.hu

Balogh István - balogh.istvan@sze.hu

Balogh Regina - reginabalogh02@gmail.com

Bognár Amália - bognar.amalia@sze.hu

Bombicz Barbara - tamabara@gmail.com

Borbély Károly - borbely.karoly@sze.hu

Csapóné Dr. Horváth Andrea - csapone.andrea@sze.hu

Csányi Andrea - csanyi.andrea63@gmail.com

Deákné Kecskés Mónika - kecskes.monika@sze.hu

Döryné Dr. Zábrády Orsolya - zabrady.orsolya@sze.hu

Dr. Balogh Anna - annabalogh94@gmail.com

Dr. Bodroghelyi Mónika - moni.bodroghelyi@gmail.com

Dr. Boldizsár Boglárka - boldizsar.boglarka@sze.hu

Dr. Gróz Andrea - groz.andrea@sze.hu

Dr. Halbritter András - halbritter.andras@sze.hu

Dr. Hosszu Tímea - 

Dr. Horváth Éva - horvathevadr@gmail.com

Dr. Ilonka Orsolya - ilonka.orsolya@gmail.com

Dr. Kovács Enikő - eniko0206@gmail.com

Dr. Lanczendorfer Zsuzsanna - lanczendorfer.zsuzsanna@sze.hu

Dr. Németh Adrienn - nemethadrienndr@gmail.com

Dr. Nyárády Zoltán - nyarady.zoltan@gmail.com

Dr. habil Szunyogh László - szunyogh.laszlo@sze.hu

Dr. Tóth Zsuzsanna - tothzs@nszkk.hu

Egerland Flóra - egerlandflora@gmail.com

Forró Zsuzsanna - forro1122@gmail.com

Havadi-Nagy Marian - havadi.nagy.marian@gmail.com

Horváthné Hájas Beatrix - horvathnehajasbeatrix@gmail.com 

Ilonka Zsófia - ilonka.zsofia@gmail.com

Kertész Tamás - emberseg.dse@gmail.com

Kovács Enikő - eniko0206@gmail.com 

Kozma Szabolcs - szabi969@gmail.com

Kövecsesné Dr. Gösi Viktória - gosi.viktoria@sze.hu

Kutrovits Erzsébet - kutrovits@vipmail.hu

Lechner Aranka - aranka.lechner@gmail.com

Pozsgai Rita -  pozsgairita75@gmail.com

Reider József - reider.jozsef@sze.hu

Reiger Andrea - reigerandi@gmail.com

Ritter Andrea - ritterand@gmail.com 

Szűcs Ádám - adam.a.szucs@gmail.com

Várszeginé Dr. Gáncs Erzsébet - gancs.erzsebet@sze.hu

 

Gyakorlati koordinátorok

Tanulásban akadályozottak pedagógiája szakirány

Andrássy Katalin mesteroktató - andrassy.katalin@sze.hu

Logopédia szakirány

Csányi Csilla mesteroktató - csanyi.csilla@sze.hu

 

 

Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Kar

Gyógypedagógia Tanszék

Győr, Liszt Ferenc u. 42. 9022

I. emelet 119. iroda

 

Telefonos elérhetőségek: 

Gubucz Krisztina 

Igazgatási ügyintéző

Tel: 06/96/503-642

e-mail: gyogyped@sze.hu, gubucz.krisztina@sze.hu

Hallgatói klubkoncert 2022. szeptember 28.
Kutatók Éjszakája 2022. szeptember 30. 13:30 - 23:55
Hallgatói klubkoncert 2022. október 5.
Hallgatói klubkoncert 2022. október 12.