Köszöntjük a Gyógypedagógia Tanszéken!

A Gyógypedagógia Intézeti Tanszékről  A  Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Karon a Gyógypedagógia, Tanulásban akadályozottak pedagógiá...

Köszöntjük a Gyógypedagógia Tanszéken!

Szakdolgozatok leadása 2016/2017 ősz

Kedves végzős Hallgatók!

Kérem, hogy a szak/diplomadolgozat leadásánál az alábbiakat szíveskedjenek betartani!

-        Leadás határideje: legkésőbb 2016. december 2. (péntek) 12:00* (a leadási határidő hosszabbítására nincs mód)

-        Leadás helye: Gyógypedagógia Tanszék (AK1_119-es iroda)

Az alábbi anyagokat kell leadni:

• a szak/diplomadolgozatot 1 keményfedelű kötött példányban, melynek első oldalára be kell köttetni a plágium nyilatkozat 1 eredeti példányát (ezt a példányt majd visszakapják a hallgatók)
  • +1 eredeti, aláírt plágiumnyilatkozatot KÜLÖN LAPON
  • A fentieken kívül kizárólag a következő szakokon kell leadni konzultációkat igazoló lapot is:  Gyógypedagógia alapszak, Fejlesztő-differenciáló szakpedagógia, Pedagógus szakvizsgák.
  • csak olyan szak/diplomadolgozat adható le, amely leadás előtt fel lett töltve a könyvtár honlapján keresztül! (Bővebb információ: lib.sze.hu).

Téli ünnepi nyitvatartási rend 2017. december 23. - 2018. január 1.
Munkaszüneti nap 2017. december 25. - 2017. december 26.